VI. Spanilá jízda 2018

Ahoj kamarádi a přátelé krásných strojů,

děkujeme vám za účast na naši jízdě v pořadí již VI. Projeli jsme Prahu opět za krásného počasí a tentokrát navštívili i muzeum tramvají, děkujeme za podporu a těšíme se na vás za rok a domluvíme se, jaká pražská zákoutí projedeme.

Ahoj, mopedům zdar !

V. Spanilá jízda 2017

Přátelé, kamarádi, mopeďáci,

děkujeme všem účastníkům naši V. Spanilé jízdy Prahou. Trasu jsme byli nuceni změnit ještě před startem, z důvodů čistění Pařížské ulice. I tentokrát se nám počasí vydařilo a dojeli jsme suchou nohou. Doufáme, že se vám jízda líbila a sejdeme se při dalších akcích.

Mopedům zdar !

IV. 2016 Spanilá jízda Blankou na dvou kolech

přátelé, kamarádi, mopeďáci. Děkujeme za hojnou účast na spanilé jízdě Prahou. Dle ohlasu se akce ve slušnému počasí vydařila.

III. Spanilá jízda Prahou

Ahoj kamarádi, přátelé, mopeďáci. Děkujeme Vám za účast na další, v pořadí III. spanilé jízdě. Z počátku jsme tomu nechtěli věřit, že nám znovu proprší. Jedenáctá hodina k našemu štěstí rozhodla a bez kapek jsme absolvovali a dokončili celou trasu. Na náměstí u hradu chtěli Japonští turisté zapůjčit naše krásné stroje, nebo svézt, ale naše skvosty jsme z ruky nedali a tak cvakali jen jejich nadupané spouště fotoaparátů. V přeplněném centru nám fandili i policisté a další obdivovatelé, pokud jsme jim nepřekáželi. Doufáme, že jste si odvezli hezké zážitky z Prahy a uvidíme se opět za rok .

Děkujeme, mopedům zdar  MOGAŘI

 

II. Spanilá jízda Prahou

Kamarádi spřátelených klubů i jedinců, děkujeme Vám za účast na II. Spanilé jízdy, tentokrát Prahou. Počasí nám opět nepřálo naplnit plánovanou trasu. Věříme, že projížďka se líbila, i přes promočení do spodních oděvů.
…………děkujeme, děkujeme MOGAŘI
Mopedům zdar

Spanilé jízdy klubu

I.    Mogar Spanilá jízda                               11.5. 2013
II.   Mogar Spanilá jízda Prahou                17.5. 2014

III.  Mogar Spanilá jízda Prahou                30.5.2015

IV.  Mogar Blankou na  dvou kolech         28.5.2016

V.    Mogar Spanilá jízda                              27.5.2017

Akce na jaro 2016

7.5. Spanilá jízda příznivců mopedů Žebrák

21.5. Spanilá jízda klub Praskolesy

28.5.Spanilá jízda klub MOGAR Ruzyně

I.Spanilá jízda MOGAR